Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. BOSNA HERSEK KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Bosna Hersek’e gönderiyoruz.
    Türkiye ile Bosna Hersek arasında geçmişten gelen kuvvetli bir gönül bağı bulunmaktadır. İki ülke arasında gönül bağı, ekonomik ve ticari olarak da etki etmiştir. İki ülke arasında 1 milyar dolara yakın ticaret hacmi gerçekleşmektedir. Türkiye, Bosna Hersek’te en fazla yatırım yapan ülkeler arasındadır. İki ülke arasında gelişmeye devam eden ekonomik ve ticari ilişkiler, Bosna Hersek kargo hizmetlerine duyulan ihtiyacı da artırmaktadır. QuickShipper, Bosna Hersek’e kargo gönderim hizmeti konusunda oldukça deneyimlidir. Türkiye’den Bosna Hersek’e göndereceğiniz kargolarınız ne olursa olsun ister firma ister bireysel olarak bizimle iletişime geçerek Bosna Hersek kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
    Türkiye’den Bosna Hersek’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 12,38 Euro’dan başlamaktadır. 
    Türkiye’den Bosna Hersek’teki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. 
    Bosna Hersek’e kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Bosna Hersek Kargo

1.1. Bosna Hersek Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Bosna Hersek’e göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Bosna Hersek’e gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Bosna Hersek’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Bosna Hersek’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Bosna Hersek’teki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Bosna Hersek Kargo Avantajları

•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Bosna Hersek gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti

Bosna Hersek Kargo

2. BOSNA HERSEK KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Bosna Hersek’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 12,38 Euro’dan başlamaktadır.
    Express kargo, farklı nitelikteki kargoları alıcılarına en kolay yoldan ulaştıran ve sağladığı kolaylıklar dolayısıyla en fazla tercih edilen bir taşımacılık türüdür. QuickShipper, Bosna Hersek express kargo hizmeti ile gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber gönderilerinizi alıcısına güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Bosna Hersek express kargo hizmetinin hem gönderici firmalara veya bireylere hem alıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Express kargo hizmetinin sağladığı en büyük avantajı hızdır. Taşıma süresinin kısa olması; ürünlerin zarar görmemesine ve bozulmamasına olanak sunmaktadır. Türkiye’den Bosna Hersek’e gönderilen kargolarınız ortalama 1-2 iş günü içerisinde Bosna Hersek’teki alıcısına teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Bosna Hersek’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 12,38 Euro’dan başlamaktadır. 
    Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bosna Hersek Kargo

3. BOSNA HERSEK KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Bosna Hersek’e doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Bosna Hersek’e gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Bosna Hersek Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Bosna Hersek’i seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Bosna Hersek’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 12,38 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bosna Hersek Kargo

3.2. Bosna Hersek Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Bosna Hersek’teki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Bosna Hersek’e 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Bosna Hersek Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Bosna Hersek Kargo

3.4. Bosna Hersek Kargo Takip Sorgulama Hakkında

      QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. BOSNA HERSEK HAKKINDA

    Bosna Hersek, Avrupa Kıtası’nın güneydoğu bölümünde yer almaktadır. Ülke, Hırvatistan, Karadağ ve Sırbistan ile komşuluk yapmaktadır. Bosna Hersek, konum itibariyle karasal iklime sahiptir. Tahmini verilere göre yaklaşık 3,2 milyon nüfusa sahiptir. Bosna Hersek’in başkenti ve en büyük şehri Saraybosna’dır.

4.1. Türkiye Bosna Hersek İthalat-İhracat İlişkisi

    Bosna Hersek 2019 yılında toplam 6,57 milyar dolarlık ihracat ve 11,15 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, İtalya, Sırbistan, Hırvatistan ve Çin ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Bosna Hersek’e 420 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Bosna Hersek’e ihraç edilen başlıca ürünler; mineral yakıt ve yağlar, makine, gıda, kara taşıtları, tekstil ve plastik ürünleridir. Türkiye 2019 yılında Bosna Hersek’ten 241 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Bosna Hersek’ten Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; deri, kösele, kimyasal maddeler, ahşap ve et ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 661 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Bosna Hersek Kargo

4.2. Bosna Hersek Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Bosna Hersek’te Boşnakça, Sırpça ve Hırvatça konuşulmaktadır. Büyük şirketler de ise Almanca ve İngilizce bilen çalışanlar yer almaktadır. Bosna Hersek’te iş yapacak firmaların mutlaka Boşnakça bilen bir tercüman bulundurması gerekmektedir.

4.3. Bosna Hersek’e Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Bosna Hersek arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Bosna Hersek’in ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Bosna Hersek Kargo

5. BOSNA HERSEK KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Bosna Hersek’teki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Bosna Hersek’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Bosna Hersek seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bosna Hersek’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 12,38 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Bosna Hersek kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Bosna Hersek’e kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Bosna Hersek’e en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Bosna Hersek’e en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Bosna Hersek’e ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Bosna Hersek’e gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al