Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PTT GÜMRÜK İŞLEMLERİ

    Yurt dışına yapılan kargo sevkiyatında PTT gümrük işlemleri tüm yasal prosedürlere uygun ve hızlı şekilde yapılmaktadır. 150 Euro’yu aşmayan kişisel kitap ve basılı eser için gümrük ücreti bulunmamaktadır. Kısıtlama listesinde bulunmayan tüm ürünlerin getirilmesi ve işlemleri PTT kargo tarafından yapılmaktadır.
    Ürünlerin nakli PTT hava kargo, ya da deniz ile kara yolu ile gerçekleştirilebilir. Yalnız express kargo işlemleri sadece hava yolu ile olan yurt dışı kargolara uygulanmaktadır. Tüm gümrük işlemleri ve gümrük beyanı tarafımızdan yapılmaktadır.
    Yurtdışına gönderilecek uçak kargo ücretinin alıcı tarafından ödenmesi şartı ile yapmanız mümkündür. İsterseniz teslim edildiğine dair dönüş bilgisini alabilirsiniz.  Hasar görme ihtimaline karşı değer konulmuş ve o değer üzerinden sigortalanmış gönderi yapmanız da olanaklar içindedir. Her türlü detay için bizle iletişim kurmanız olasıdır.

Siz de firmamızla iletişime geçerek, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

1.1. PTT Gümrükte Gerekli Belgeler

    İnternetten alınan eşyalar dâhil her türlü mal PTT gümrükte gerekli belgeler hazırlanarak istenen yurtdışı adreslerdeki alıcılarınıza ulaştırılmaktadır. Bu belgeler içinde bizim tarafımızdan ETGB yani ve konşimento da vardır. 
    Kargo işlemi için gerekli olan ulaştırma hizmeti karşılığı olan bedeli olan ücreti ödemeniz yeterli olmaktadır. Bunun dışında herhangi bir ücret fiyata eklenmemektedir. Tam olarak ne ödeyeceğinizi öğrenmek için anında teklif al işlemini yürütebilirsiniz.

PTT Konşimento hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. PTT ile Mikro İhracat

    Tüm dünyaya açılmak isteyen küçük üreticiler ve genç girişimciler ilk dış satımlarını genellikle ekonomi express kargo ile yapmaktadırlar. Hatta evde küçük üretimler yapanların da şahıs şirketi kurarak ürettikleri malları yurtdışı kargo yöntemi ile yollayarak ilk ihracatlarını yapmaları mümkün.
    Gerekli form ve gerekli belgeleri sizin adınıza PTT hava kargo olarak düzenlemekteyiz. Gerekli olan ETGB yani elektronik gümrük beyannamesi bizim şubelerimizde doldurulmaktadır. Sizden malı teslim aldığımıza ait konşimento hazırlanmaktadır. Böylece sağlıklı bir şekilde kolilerinizin PTT ile mikro ihracat işlemleri gerçekleştirilerek yerine ulaştırılmaktadır. Quick Shipper kapsamlı bir düzeyde hizmet almanızı mümkün kılmaktadır.

PTT ile Mikro İhracat hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PTT Gümrük İşlemleri

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al