Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PTT HAVA KARGO HİZMETLERİ 

    Yurt içi veya yurt dışına bilgilendirici ve yazılı olmayan gönderilerinizin yollanması yöntemlerinden biri de PTT hava kargo hizmetleri kullanılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Hava yolları en hızlı ulaşımı gereken gönderiler için uygun yöntemdir. Quick Shipper hava kargo hizmetlerini sorunsuz bir şekilde almanız noktasında etkili çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.
    Bu şekilde PTT kargo kanalı ile gönderileriniz uygun ücret ile yerine ulaştırılmaktadır. Bu işlem yapılırken uluslararası sigortacılık hizmetinden faydalanılmaktadır. Uluslararası sigorta yasaları dâhilinde işlem yapılmakta, kargonuzun alıcı adrese ulaşmadan yitirilmesi, hasara uğraması ya da herhangi bir şekilde yerine varmaması durumunda sorumluluk yüklenen taraf olarak zararınız kesinlikle tazmin edilmektedir.
    Bu şekilde uçak kargo ile gönderinin yollanmasının sebebi en kısa zaman zarfında kargonun alıcı adresine varmasıdır. Kısa süreçte iletim dışında sigorta işlemleri ile de kargonun güvenliği de en iyi ve en uygun şekilde yapılmaktır. Bu şekilde yapılan gönderme işlemlerinde amaç en kısa zamanda yapılan kargo iletimi ile kargonuzun güvenliği ve olası kayıplar, hasarlar halinde sizin ya da alıcının zarara uğramamasını sağlamaktır. Yöntem yurtdışı kargo iletimlerinde en çok tercih edilenidir.

PTT Kargo hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Siz de firmamızla iletişime geçerek, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

1.1. PTT Express Kargo Hizmeti

    En hızlı şekilde kargoları yollama yolu olarak PTT Express kargo hizmeti çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. PTT posta yolu ile gönderilmesi yasak olan maddeler listesindeki ürünler dışında alım yapılmaktadır. Verilen hizmet PTT hava kargo ile yapılan bir hizmet olup en kısa süre içinde kargo yerine varmaktadır. Özel dağıtıcı ile alıcı adrese ulaştırma hizmeti verilmektedir.
    Sunulan express kargo hizmetleri, alma haberli kargo (yerine vardığında bildirim alırsınız), değer konulmuş koli, ödeme şartlı (koli içindeki eşyanın değeri alıcı tarafından teslim anında ödenen) olarak yapılabilmektedir. Bu tür gönderilerde kargonun varacağı ülke ile yapılmış anlaşmalara ve üst limitlere göre hizmet verilmektedir.

PTT Express Kargo Hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. PTT Ekonomi Express Kargo Hizmeti

    En uygun fiyata gönderimin PTT ekonomi express kargo hizmeti ile gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. PTT Bank üzerinden ya da pos cihazı ile ödeme yapmanız olasıdır. Toplu gönderimlerde kurumsal müşteriye özel indirimler alabilirsiniz. 
    Başvuru ile anında teklif al hizmetinden faydalanabilirsiniz. Alacağınız ekonomi express kargo fiyatları ile kargo maliyetinizi asgariye indirmiş olacaksınız. Ekonomik bir hizmeti sigorta güvencesi ile kullanma imkânı bulacaksınız.

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PTT Hava Kargo Hizmetleri

1.3. PTT ile Mikro İhracat

    Girişimcilerin, Kobi bazında veya şahsi şirket kurarak PTT ile mikro ihracat olanakları vardır. Tek bir konşimento üzerinden üst sınır 30 kilo olarak belirlenmiştir. Daha yüksek kilolarda her 30 kilo farklı konşimento düzenlenmesi ile kargo işlemleri gerçekleştirilmektedir.
    Mikro ihracat için gerekli tüm belgeler şubelerimizden elde edilebilmektedir. Konşimento bizim tarafımızdan düzenlenmektedir. Yapılan mikro ihracat ile yurtdışı pazarlara açılırken aynı zamanda KDV iadesi alınabilmektedir.

PTT ile Mikro İhracat hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.4. PTT Kargo Fiyatları ve Hesaplama

    Yollayacağınız gönderiler internet sitemizde bulunan PTT kargo fiyatları ve hesaplama tabloları ya da hesaplama aracı ile hesaplanabilmektedir. Gideceği ülkenin uzaklığı, ücretlendirme ile ilgilidir.
    Bir başka ücreti değiştiren faktör de elbette kargo ağırlığı olmaktadır. Ücret hesaplanırken, desi temel alınarak hesaplama yapılmaktadır. Desi değeri En x Boy x Yükseklik yani hacim ve hacimin 3000 e bölünmesi ile bulunan hacim ağırlığıdır. Daha geniş bilgi için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

PTT Kargo Fiyatları ve Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.5. PTT ile Kargo Takip ve Gümrükleme

    Tüm gönderileriniz için verilen hizmetleri ile kaygı olmaksızın gönderilerinizi yollayabilirsiniz. Kargonuzun şu an nerede olduğunu anında internet sitemizden takip ve öğrenme olanağınız vardır. İsterseniz alıcıya teslim edildikten sonra da SMS yolu ile bilgilendirilmeyi tercih edebilirsiniz.
    Gönderinizin tüm gümrükleme işlemleri bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Yasalara uygun şekilde yapılan mikro ihracatınız için gümrük çıkış ücreti yoktur. İşlem formları PTT’den alınacaktır ve PTT ile kargo takip ve gümrükleme ek ücret uygulaması yoktur.

PTT Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PTT Hava Kargo Hizmetleri

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al