Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PTT YAKIT VE EK ÜCRETLER HAKKINDA

    Yurtdışı gönderilerinizi uçak vasıtası ile yapacaksanız PTT yakıt ek ücreti ve ek ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istemeniz gayet olağan bir durumdur. Yakıt ek ücretler PTT tarafından haftalık olarak yayınlanır. Yakıtlardaki artış doğrultusunda belirleme yapılarak göndericinin göndereceği ürüne ek fiyatlandırma yapılır.

Siz de firmamızla iletişime geçerek, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

1.1. PTT Yakıt ve Ek Ücreti Belirleyen Etkenler

    Kargo hizmetleri için belirlenen yakıt ek ücreti belirlenen ülkelere veya bu ülkelerin şehirlerine yapılan ihracat ve ithalat nakliye ücretleri için geçerli olacaktır. Gönderilecek olan ürünün gönderim yerinden uzaklığı PTT yakıt ve ek ücreti belirleyen etkenler arasında bulunuyor. 
    Türkiye'den uzak olan ülkeler için gönderilen ürünler karayolları veya hava yolları ile ulaştırılma imkânına sahip. Ancak göndereyim sırasında kullanılan araçların yakacakları yakıtları ücretlere göndericiye ek ücret olarak yansıtılır. Quick Shipper anında teklif al butonunu kullanarak bu tür hizmetleri avantajlı bir şekilde alabilirsiniz!

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al