Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. VİETNAM KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Vietnam’a gönderiyoruz.
    Türkiye ile Vietnam arasındaki diplomatik ilişkiler 1978 yılında tesis edilmiştir. İki ülke arasındaki ilişkiler başta ekonomi ve ticaret olmak üzere her alanda gelişme kaydetmektedir. Türkiye’nin Vietnam’da bir elçiliği bulunmaktadır. Türkiye, düzenli olarak Vietnam’da yaşayan Müslümanlar için helal ürünler ihraç etmektedir. Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderimi için tercih edilebilecek en doğru gönderim yöntemi express kargodur. Hava yolu taşımacılığı, iki ülke arasındaki en hızlı ulaşımı sağlamaktadır. Express kargo hizmetimizden yararlanarak göndermek istediğiniz kargonuzu, tarifeli sefer yapan uçaklarla alıcısına sorunsuz şekilde ulaştırmaktayız. Türkiye’den Vietnam’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Vietnam’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Vietnam Kargo

1.1. Vietnam Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Vietnam’a göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Vietnam’a gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Vietnam’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Vietnam’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Vietnam’daki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Vietnam Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    30 kilo üzeri Vietnam gönderilerinize özel fiyatlar
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Vietnam Kargo

2. VİETNAM KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Vietnam’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Firmamız, Vietnam express kargo hizmeti ile her türlü ürünü hava yolu taşımacılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde göndermektedir. Vietnam express kargo hizmetimizden yararlandığınızda ürünleriniz deforme olmadan taşınmakta ve kaybolma gibi problemlerle karşılaşmadan Vietnam’daki alıcısına ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Vietnam’a ihracat yapan firmalar veya kargo göndermek isteyen bireyler Vietnam express kargo hizmetimizden yararlanabilirler. Vietnam’a ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Vietnam’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolarınızı alıcısına ulaştırmaktayız. 
    Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Kargo

3. VİETNAM KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Vietnam’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Vietnam’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Vietnam Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Vietnam’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Vietnam’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Kargo

3.2. Vietnam Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Vietnam’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Vietnam’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Vietnam Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Vietnam Kargo

3.4. Vietnam Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. VİETNAM HAKKINDA

    Vietnam, Asya’nın güneydoğusunda yer almaktadır. Tahmini nüfusu 97 milyondur. Ülke dünya nüfus sıralamasında 15. sırda yer almaktadır. Hanoi şehri ülkenin başkenti aynı zamanda en çok gelişen yerlerden birisi konumundadır. Ülkenin para birimi Vietnam Dongu’dur. Bu para birimi dünyadaki en değersiz birkaç para biriminden birisidir.

4.1. Türkiye Vietnam İthalat-İhracat İlişkisi

    Vietnam 2019 yılında toplam 264,6 milyar dolarlık ihracat ve 253,4 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Güney Kore, Japonya ve ABD ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Vietnam’a 351 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Vietnam’a ihraç edilen başlıca ürünler; makine ve mekanik parçalar, demir-çelik, inorganik kimyasallar, pamuk ve otomotivdir. Türkiye 2019 yılında Vietnam’dan 1,5 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Vietnam’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; elektrikli cihazlar, ayakkabı ve ayakkabı malzemeleri, makine ve mekanik parçalar, suni tekstil malzemeleri ve pamuklardır. İki ülke arasında 2019 yılında 1,9 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Vietnam Kargo

4.2. Vietnam Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Vietnam tarıma dayalı bir ülkedir. En çok ihraç ettikleri ürünleri, kahve, amonyak, mısır ve pirinçtir. Tropikal iklime sahiptir. Türkiye ile Vietnam arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” ve “Yatırımların Karşılıklı Korunması ve Teşviki” anlaşmaları yürürlüktedir.

4.3. Vietnam’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Vietnam’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Vietnam arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Vietnam’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Vietnam Kargo

5. VİETNAM KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Vietnam’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Vietnam’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Vietnam’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Vietnam seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vietnam’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Vietnam kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Vietnam’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Vietnam’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Vietnam’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Vietnam’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Vietnam’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al