Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. ARJANTİN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Arjantin’e gönderiyoruz.
    Türkiye ile Arjantin ekonomik yapıları bakımından birbirine benzetilir. Uluslararası pazarlarda rekabet güçleri yüksektir fakat dünya markası üretmekte zorlanmaktadırlar. Zaman zaman krizler ile mücadele eden Arjantin ve Türkiye ekonomisi, yaşanan sorunlara rağmen gelişmekte ve dünya ekonomisinde rekabet etmeye devam etmektedirler. Türkiye’den dünyanın hemen hemen tüm ülkelerine ihraç edilen bu ürünler çoğunlukla express kargo hizmeti ile ulaştırılmaktadır. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Türkiye’den Arjantin’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Arjantin’deki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. 
    Arjantin’e kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Arjantin Kargo

1.1. Arjantin Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Arjantin’e göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Arjantin’e gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Arjantin’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Arjantin’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Arjantin’deki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Arjantin Kargo Avantajları

•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Arjantin gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti

Arjantin Kargo

2. ARJANTİN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Arjantin’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır.
    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Arjantin’e göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Arjantin’e gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Express kargo hizmetimiz ile Arjantin’e hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’den Arjantin’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Arjantin’e gönderilen kargolarınız ortalama 1-2 iş günü içerisinde Arjantin’deki alıcısına teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Arjantin Kargo

3. ARJANTİN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Arjantin’e doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Arjantin’e gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Arjantin Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Arjantin’i seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Arjantin’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arjantin Kargo

3.2. Arjantin Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Arjantin’deki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Arjantin’e 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Arjantin Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Arjantin Kargo

3.4. Arjantin Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. ARJANTİN HAKKINDA

    Arjantin, 43 milyonluk nüfusu ile Güney Amerika’nın en büyük 4. ülkesidir. Ulusal dili İspanyolca, Arjantin pesosu para birimidir. Başkenti Buenos Aires’tir. Coğrafi olarak ılıman iklime sahiptir. Ayçiçek yağı, soya fasulyesi, bal, limon ve sığır eti üretiminde dünyanın lider ülkeleri arasındadır. İhraç ettiğin ürünlerin büyük bir kısmı tarım ürünlerinden oluşmaktadır.

4.1. Türkiye Arjantin İthalat-İhracat İlişkisi

    Arjantin 2019 yılında toplam 65 milyar dolarlık ihracat ve 49 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Brezilya, Çin, Amerika ve Almanya ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Arjantin’e 112 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Arjantin’e ihraç edilen başlıca ürünler; demir-çelik, tütün, çimento, elektrikli ev aletleri, makine ve cihazlar, tekstil ve plastik ürünleridir. Türkiye 2019 yılında Arjantin’den 342 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Arjantin’den Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; soya, ayçiçeği, mısır ve hububat ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 450 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Arjantin Kargo

4.2. Arjantin Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Arjantin pazarına girmek isteyen firmaların başarılı olmaları için, pazar yerinde ziyaret etmeleri ve potansiyel müşteriler ile yüz yüze görüşmeleri önemlidir. İngilizce iş dili olarak yaygındır. Kartvizitlerinizin bir yüzü İspanyolca olması önemlidir. Arjantin’e iş seyahati için en uygun aylar Nisan-Kasım arasındaki aylardır. Arjantin kültüründe hiyerarşiye önem verilir. Arjantin iş adamları yeni fikirlerin tartışılmasına olumlu bakmazlar.

4.3. Arjantin’e Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Arjantin’e kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Arjantin arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Arjantin’in ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Arjantin Kargo

5. ARJANTİN KARGO İARJANTİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Arjantin’e kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Arjantin’deki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Arjantin’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Arjantin seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Arjantin’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Arjantin kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Arjantin’e kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Arjantin’e en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Arjantin’e en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Arjantin’e ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Arjantin’e gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al