Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. HİNDİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Hindistan’a gönderiyoruz.
    Hindistan, 28 eyalet ve 7 birlik bölgesinden oluşmaktadır. Dünya’nın nominal olarak 5. ve satım alma gücü olarak 3. en büyük ekonomisine sahiptir. Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi olan Hindistan’ın 2022 yılı itibariyle Çin’i geride bırakarak dünyanın en kalabalık ülkesi olacağı beklenmektedir. Ülkenin kişi başına düşen milli geliri dünya ortalamasının altında kalmaktadır. Hindistan express kargo hizmeti ile firmaların veya bireylerin kargo gönderilerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Türkiye’den Hindistan’daki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 2-4 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Türkiye’den Hindistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Hindistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgilere bu yazımızda sizler için yer verdik.

Hindistan Kargo

1.1. Hindistan Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların Hindistan’a göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Hindistan’a gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Hindistan’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Hindistan’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Hindistan’daki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Hindistan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Hindistan gönderilerinize özel fiyatlar

Hindistan Kargo

2. HİNDİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Hindistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Hindistan, konum itibariyle Türkiye’ye uzak ancak kargo trafiğinin yoğun olduğu ülke konumundadır. Kargolarınızın güven ve düzen içerisinde Türkiye’den Hindistan’daki bir noktaya taşınması için vermiş olduğumuz express kargo hizmeti ile karşınızdayız. Hindistan express kargo hizmeti ile kara taşımacılığı ya da deniz taşımacılığına kıyasla çok daha güvenli ve hızlı hizmet vermekteyiz. Hindistan express kargo hizmeti ile farkını ortaya koyan firmamız, farklı tür ve boyuttaki gönderileriniz için de aynı profesyonel hizmeti geçmişte olduğu gibi günümüzde de vermektedir. Türkiye’deki bir noktadan, Hindistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile Hindistan’a hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper web sitemizin ana sayfasında yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz ya da satış temsilcinizden özel fiyat teklifi alabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hindistan Kargo

3. HİNDİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin gerçekleştirmesi gereken ilk adım, QuickShipper ana sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslim alınma işlemlerinin yapılması ve Hindistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyimli ekibmiz ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Hindistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Hindistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper ana sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Hindistan’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Hindistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hindistan Kargo

3.2. Hindistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo, express hava yolu, ve Elit Servis gibi özel hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 2-4 iş günü içerisinde Hindistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Hindistan’a 2-4 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Hindistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin uzunluk, derinlik ve yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğumuz formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Hindistan Kargo

3.4. Hindistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper'dan hizmet alan tüm müşterilerimiz, app.quickshipper.com panelimiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere, panel içinde ilgili kısımda gönderi durumuna tıklayarak ulaşabilirler.

4. HİNDİSTAN HAKKINDA

    Hindistan, Asya Kıtasının güney kısmında yer almaktadır. Hint okyanusu ile komşudur. Nüfus bakımın dünyanın en büyük 2. ülkesidir. Çin’den sonra dünyanın en çok insan barındıran ülkesidir. İleride dünyanın en kalabalık ülkesi olacağı tahmin edilmektedir. Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi şehridir. Hindistan Rupisi, Hindistan’da kullanılan para birimidir. Ülkede iki adet resmi dil bulunmaktadır. Bunlar İngilizce ve Hintçedir. Türkiye ile Hindistan arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” ve “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması” anlaşmaları yürürlüktedir.

4.1. Türkiye Hindistan İthalat-İhracat İlişkisi

    Hindistan 2019 yılında toplam 323,2 milyar dolarlık ihracat ve 478,8 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Hindistan’a 1,1 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Hindistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; mermer, yağlı tohumlar, dökme demir, makine ve mekanik cihazları, gümüş ve altındır. Türkiye 2019 yılında Hindistan’dan 6,6 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Hindistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; petrol yağları, sentetik ip, traktör ve işlenmemiş alüminyumdur. İki ülke arasında 2019 yılında 7,7 milyar doları aşan ticaret hacmi oluşmuştur.

Hindistan Kargo

4.2. Hindistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Hindistan’da düzen, gizlilik ve dakiklik ön plandadır. Çalışma ortamlarında dikey hiyerarşik düzen bulunmaktadır. Hindistan’daki firmalar ile toplantılar ayarlanırken dini ve resmî tatillerin tarihlerine dikkat edilmelidir. Ülkede geçerli resmî tatillerin haricinde farklı dini ve resmî tatiller de bulunmaktadır. Türkiye ve Hindistan arasında bankacılık sistemleri arasında iş birliği bulunmamaktadır. Hindistan ekonomisi e-ticaretten önemli derecede faydalanmıştır. Hindistan’da 19.000’den fazla e-ticaret işletmesi bulunmaktadır.

4.3. Hindistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Hindistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Hindistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Hindistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Hindistan Kargo

5. HİNDİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Hindistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 2-4 iş günü içerisinde Hindistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Hindistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper web sitemizin ana sayfasında yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz ya da satış temsilcinizden özel fiyat teklifi alabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Hindistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hindistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Hindistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Hindistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen iki temel unsur bulunmaktadır. Birincisi, gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurt dışı gönderim işlemlerinde bu iki değerden hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Hindistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Hindistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Hindistan’a ortalama 2-4 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Hindistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QQuickShipper ile kargo gönderen tüm müşterilerimiz, app.quickshipper.com panelimiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere, panel içinde ilgili kısımda gönderi durumuna tıklayarak ulaşabilirler.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al