Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. MACARİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Macaristan’a gönderiyoruz.
    Macaristan, ihracat ve yabancı yatırımlı odaklı büyüme politikaları benimsemiş olan bir ülke konumundadır. Ülke için doğrudan yabancı sermaye yatırımlarının çekilmesi büyük önem taşımaktadır. Türkiye ile Macaristan arasındaki ikili ticaret hacmi hızla artmaktadır. İkili ticaret ülkemiz aleyhine her sene artan oranlarda açık verir hale gelmiştir. Artan ticaret hacmi sonucunda taşımacılık sektörüne olan talepte artış göstermiştir. QuickShipper gerek Macaristan’a ihracat yapan firmaların gerekse de bireylerin gönderimleri için her daim hizmet vermeye hazır konumdadır. Macaristan kargo konusunda öncü olan firmamız, kargolarınıza hassasiyet göstererek, kısa süre içinde alıcısına teslim etmektedir. Türkiye’den Macaristan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,7 Euro’dan başlamaktadır.
    Macaristan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Macaristan Kargo

1.1. Macaristan Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Macaristan’a göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Macaristan’a gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Macaristan’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Macaristan’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Macaristan’daki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Macaristan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Macaristan gönderilerinize özel fiyatlar

Macaristan Kargo

2. MACARİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Macaristan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,7 Euro’dan başlamaktadır.
    Yurt dışına güvenli ve hızlı bir şekilde kargolarınızı taşıyan QuickShipper, uluslararası prosedürlere uyarak Macaristan express kargo hizmeti vermektedir. Macaristan express kargo hizmetini en ekonomik şekilde sunan bir firma olarak tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.    Macaristan express kargo hizmeti ile farkını ortaya koyan firmamız, farklı tür ve boyuttaki gönderileriniz için de aynı profesyonel hizmeti geçmişte olduğu gibi günümüzde de vermektedir. Türkiye’deki bir noktadan, Macaristan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,7 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile Macaristan’a hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Macaristan Kargo

3. MACARİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Macaristan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Macaristan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Macaristan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Macaristan’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Macaristan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,7 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macaristan Kargo

3.2. Macaristan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Macaristan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Macaristan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Macaristan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Macaristan Kargo

3.4. Macaristan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. MACARİSTAN HAKKINDA

    Macaristan 9,8 milyon nüfusu ile Orta Avrupa’da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Ulusal dili Macarca ve başkenti Budapeşte’dir. Ülkeden geçen iki büyük nehre sahiptir. Macaristan hammadde ve enerji kaynakları bakımından fakir bir ülkedir. Avrupa’nın ikinci boksit madeni üreticisidir. Macaristan gelişmiş bir ulaştırma şebekesine sahiptir.

4.1. Türkiye Macaristan İthalat-İhracat İlişkisi

    Macaristan 2019 yılında toplam 122,18 milyar dolarlık ihracat ve 117,32 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Avusturya, Çin ve Polonya ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Macaristan’a 1,18 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Macaristan’a ihraç edilen başlıca ürünler; kara ulaşım araçları, giyim eşyası ve aksesuarları, hayal-ses kayıt cihazları, organik kimyasal ürünler ve büro makine ürünleridir. Türkiye 2020 yılında Macaristan’dan 1,25 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Macaristan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; kara ulaşım araçları, elektrikli makine ve cihazlar ve bilgi işlem makinalarıdır. İki ülke arasında 2020 yılında 2,4 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Macaristan Kargo

4.2. Macaristan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Macaristan vatandaşlarına ve Macar şirketlerine iş kurma sürecinde uygulanan kurallar yabancı şahıslar ve yabancı şirketler için de geçerlidir. Macaristan’da iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulması oldukça önemlidir. Macaristan’ın ticari, ekonomik ve mali alanlarda uygulanmakta olan mevzuatı karmaşık yapıya sahiptir. Macaristan halkı kaliteli ama ucuz ürünleri tercih etmektedirler.

4.3. Macaristan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Macaristan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Macaristan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Macaristan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Macaristan Kargo

5. MACARİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Macaristan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Macaristan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Macaristan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Macaristan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Macaristan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,7 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Macaristan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Macaristan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Macaristan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Macaristan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Macaristan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Macaristan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al