Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. AVUSTURYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Avusturya’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Avusturya arasındaki ticaret hacmi önemli düzeydedir. Avusturya, Türkiye’ye doğrudan yatırım yapan ülkeler arasında üst sıralarda yer almaktadır. İkili ilişkilerin pozitif olması, Avusturya’ya yurtdışı kargo hizmetine olan talepte artırmaktadır. Hava yolu taşımacılığı içerisinde yer alan Avusturya yurtdışı kargo hizmetimiz, kargolarınızın ülkeler arasında güvenle taşınmasına imkân sunmaktadır. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Avusturya’ya gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’den Avusturya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır.
    Avusturya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Avusturya Kargo

1.1. Avusturya Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, Avusturya kargo hizmeti ile Türkiye ile Avusturya arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler Avusturya kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır.

1.2. Avusturya Kargo Avantajları

•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    30 kilo üzeri Avusturya gönderilerinize özel fiyatlar
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Avusturya Kargo

2. AVUSTURYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Avusturya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır.
    Avusturya yurt dışı kargo taşımacılığı ile firmamız, ürünlerinizin güvenli bir biçimde taşınmasını ve sorun yaşamadan alıcılarına ulaştırmasını hedeflemektedir. Bireysel ya da kurumsal Avusturya yurt dışı kargolarınızı hava yolu aracılığıyla hızlıca ve ekonomik fiyatlarla göndermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim sürecini hızlandırmak için yapılabilecek en iyi tercih, Avusturya express kargo hizmetinden yararlanmaktır. Türkiye’deki bir noktadan, Avusturya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile Avusturya’ya hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Avusturya Kargo

3. AVUSTURYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Avusturya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Avusturya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Avusturya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Avusturya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Avusturya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avusturya Kargo

3.2. Avusturya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Avusturya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Avusturya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Avusturya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Avusturya Kargo

3.4. Avusturya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. AVUSTURYA HAKKINDA

    Avusturya, Orta Avrupa’da denize kıyısı olmayan, dokuz eyaletten oluşan bir ülkedir. Toplam 8 ülke ile kara sınırı bulunmaktadır. Tahmini verilere göre Avusturya’nın güncel nüfusu 9 milyondur. Avrupa ülkeleri arasında nüfus artış oranı en düşük ülke konumundadır. Avusturya’nın başkenti Viyana’dır. Ülke 2002 yılında Euro’ya geçmiştir. Ülkenin resmi dili Almancadır. Yaklaşık 175.000 Türk Avusturya’da yaşamaktadır.

4.1. Türkiye Avusturya İthalat-İhracat İlişkisi

    Avusturya 2020 yılında toplam 162,14 milyar dolarlık ihracat ve 164,63 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Çin, İtalya, İsviçre ve ABD ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Avusturya’ya 1,1 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Avusturya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; motorlu kara taşıtları, makinalar ve mekanik cihazlar, alüminyum, elektrikli makine ve cihazlar, sebzeler ve meyvelerdir. Türkiye 2020 yılında Avusturya’dan 1,4 dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Avusturya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; kahve, çay, meyve, mücevherci eşyaları, ham postlar ve derilerdir. İki ülke arasında 2020 yılında 2,5 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Avusturya Kargo

4.2. Avusturya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Avrupa Birliği üyesi Avusturya 1 Ocak 2002 tarihi itibariyle Euro’yu kullanmaya başlamıştır. Ülkede çek kullanımı yaygın değildir. Ülkede kredi kartı kullanımı yaygındır. Avusturya’da yaşam kalitesinin yüksek olması gelişmiş bir sosyal güvenlik sistemine dayanmaktadır. Ülkede dış ticaret, Avrupa Birliği uygulamalarına göre yürütülmektedir.

4.3. Avusturya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Avusturya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Avusturya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Avusturya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Avusturya Kargo

5. AVUSTURYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Avusturya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Avusturya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Avusturya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Avusturya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Avusturya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Avusturya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Avusturya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Avusturya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Avusturya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Avusturya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Avusturya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al