Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. MISIR KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Mısır’a gönderiyoruz.
    Mısır ile Türkiye arasındaki bağ yıllar öncesine dayanmaktadır. İki ülke vatandaşları karşılıklı olarak eğitim ve ticaret gibi birçok konuda iletişim halindedir. QuickShipper firmamız da Mısır express kargo hizmetiyle bu iletişimin sürekliliğine imkân sağlamaktadır. Mısır kargo hizmetimizden yararlanarak Türkiye ile Mısır arasındaki tüm kargo taşımacılığı taleplerinizi eksiksiz şekilde giderebilirsiniz. İki ülke arasında 2019 yılında 5,4 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir. İkili ticaretlerin artması Mısır’a kargo hizmetinin yakın zamanda daha da artacağını göstermektedir. Türkiye’den Mısır’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 18,4 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Mısır’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Mısır’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Mısır Kargo

1.1. Mısır Uçak Kargo Hizmeti

    Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Mısır kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Mısır kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Mısır’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

1.2. Mısır Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Mısır gönderilerinize özel fiyatlar

Mısır Kargo

2. MISIR KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Mısır’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 18,4 Euro’dan başlamaktadır.
    Hava yolu taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren QuickShipper, aralarında Mısır express kargo hizmetinin de yer aldığı hava kargo hizmetleriyle tüm birey ve kurumların kargo gönderim süreçlerini sorunsuzca gerçekleştirmektedir. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Mısır’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Mısır express kargo hizmetimizden faydalanarak Türkiye’den Mısır’a kargo gönderme süreçlerini daha ekonomik, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’deki bir noktadan, Mısır’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 18,4 Euro’dan başlamaktadır. Mısır express kargo hizmetimiz ile gönderilerinizin takibi de çok daha kolay yapılmaktadır.
    Türkiye’den Mısır’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Mısır Kargo

3. MISIR KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Mısır’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Mısır’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Mısır’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Mısır Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Mısır’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Mısır’a seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Mısır’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 18,4 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mısır Kargo

3.2. Mısır Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Mısır’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Mısır’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Mısır’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Mısır Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Mısır Kargo

3.4. Mısır Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. MISIR HAKKINDA

    Mısır, dünyanın 42. büyük ekonomisine sahiptir. Mısır coğrafi konumu itibariyle, Asya ve Avrupa arasında önemli bir ticaret yoludur. 100 milyon nüfusa sahip olan Mısır, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın birinci, dünyanın ise 14. kalabalık ülkesi konumundadır. Türkiye ile Mısır arasında Serbest Ticaret Anlaşması bulunmaktadır. Bu anlaşma sayesinde Mısır’a ihraç edilen ürünler gümrük vergisinden muaf tutulmaktadır. Mısır ile Türkiye arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” anlaşması yürürlüktedir.

4.1. Türkiye Mısır İthalat-İhracat İlişkisi

    Mısır 2019 yılında toplam 30,6 milyar dolarlık ihracat ve 78,6 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Amerika, Çin ve Almanya ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Mısır’a 3,5 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Mısır’a ihraç edilen başlıca ürünler; mineral yakıtlar ve yağlar, demir-çelik, makine, mekanik parçalar ve otomotivdir. Türkiye 2019 yılında Mısır’dan 1,9 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Mısır’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; plastik ve plastik ürünleri, mineral yakıtlar ve yağlar, suni tekstil malzemeleri ve inorganik kimyasallardır. İki ülke arasında 2019 yılında 5,4 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir. 

Mısır Kargo

4.2. Mısır Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Mısır iş hayatında kişisel ilişkiler ön plandadır. Mısır’da İslam dini örf ve adetlerine yüksek önem verilmektedir. Mısırlı iş insanları ile yapılacak görüşmelerde dini kurallara hâkim olunması önem taşımaktadır. Mısır’da toplum bilinci ile hareket edilmektedir. Mısır’da bir ticari sözleşme altına girmeden önce, mutlaka hukuk müşavirlerinden destek alınmalıdır. Mısır, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en fazla çevrimiçi tüketicisine sahiptir. Ülkede yaklaşık 40 milyon çevrimiçi tüketici vardır. Mısır pazarına giriş yapmak isteyen firmalar için e-ticaret, düşük giriş maliyeti ve ürünlerin Mısır’a ulaşımı açısından diğer seçeneklere göre daha uygun bir pazardır.

4.3. Mısır’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Mısır’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Mısır arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Mısır’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Mısır Kargo

5. MISIR KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Mısır’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Mısır’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Mısır’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Mısır’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Mısır’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Mısır seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mısır’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 18,4 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Mısır kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Mısır’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Mısır’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Mısır’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Mısır’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Mısır’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al