Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. URUGUAY KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Uruguay’a gönderiyoruz.
    Türkiye ile Uruguay arasındaki gelişen ticaret hacmi ve dış ilişkiler doğrultusunda artan kargo gönderimi ihtiyaçlarını, Uruguay kargo taşımacılığı hizmetimizle karşılamaktayız. Kurum, kuruluş ve bireylerin ticari veya özel kargolarının, Uruguay express kargo hizmetimiz çerçevesinde güvenle ulaştırılmasını sağlıyoruz. QuickShipper gerek Uruguay’a ihracat yapan firmaların gerekse de bireylerin gönderimleri için her daim hizmet vermeye hazır konumdadır. Uruguay kargo konusunda öncü olan firmamız, kargolarınıza hassasiyet göstererek, kısa süre içinde alıcısına teslim etmektedir. Türkiye’den Uruguay’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,81 Euro’dan başlamaktadır.
    Uruguay’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Uruguay Kargo

1.1. Uruguay Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Uruguay’a göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Uruguay’a gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Uruguay’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Uruguay’a hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Uruguay’daki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Uruguay Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Uruguay gönderilerinize özel fiyatlar

Uruguay Kargo

2. URUGUAY KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Uruguay’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,81 Euro’dan başlamaktadır.
    Yurt dışına güvenli ve hızlı bir şekilde kargolarınızı taşıyan QuickShipper, uluslararası prosedürlere uyarak Uruguay express kargo hizmeti vermektedir. Uruguay express kargo hizmetini en ekonomik şekilde sunan bir firma olarak tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Uruguay express kargo hizmeti ile farkını ortaya koyan firmamız, farklı tür ve boyuttaki gönderileriniz için de aynı profesyonel hizmeti geçmişte olduğu gibi günümüzde de vermektedir. Türkiye’deki bir noktadan, Uruguay’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,81 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile Uruguay’a hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uruguay Kargo

3. URUGUAY KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Uruguay’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Uruguay’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Uruguay Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Uruguay’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Uruguay’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,81 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uruguay Kargo

3.2. Uruguay Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Uruguay’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Uruguay’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Uruguay Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Uruguay Kargo

3.4. Uruguay Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. URUGUAY HAKKINDA

    Uruguay, Güney Amerika ülkesidir. Ülkede yaşayan insanların yaklaşık yarısı başkentte yaşamaktadır. Ülke para birimi Uruguay Pesosudur. Ülke nüfusu dünyada çok fazla artış olmayan ülkelerden biridir. Tahmini verilerine göre 3,7 milyon nüfusa sahiptir. Montevideo, Uruguay’ın başkentidir. Ülkenin resmi dili İspanyolcadır.

4.1. Türkiye Uruguay İthalat-İhracat İlişkisi

    2019 yılında toplam 7,81 milyar dolarlık ihracat ve 8,31 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Brezilya, Çin, Arjantin ve ABD ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Uruguay’a 46,7 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Uruguay’a ihraç edilen başlıca ürünler; çelik, elektrik elektronik, kimyevi maddeler ve mamulleri, makine ve aksamları, otomotiv endüstrisi ürünleridir. Türkiye 2019 yılında Uruguay’dan 136 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Uruguay’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; canlı hayvanlar, hububat, süt ürünleri, yumurta, balıklar ve deri ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 182 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Uruguay Kargo

4.2. Uruguay Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Uruguay, son yıllarda sağladığı elverişli yatırım ortamı ve olumlu ekonomik performansı sayesinde yabancı yatırımlar için güvenilir ülke konumuna gelmiştir. Uruguay, gelişmiş ülkelerdekine benzer yerleşik bir iş kültürü sahiptir. Ülkede nakit paranın haricinde kredi kartı ve çek kullanımı da mümkündür.

4.3. Uruguay’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Uruguay’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Uruguay arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Uruguay’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Uruguay Kargo

5. URUGUAY KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Uruguay’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Uruguay’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Uruguay’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Uruguay seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uruguay’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,81 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Uruguay kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Uruguay’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Uruguay’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Uruguay’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Uruguay’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Uruguay’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al