Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. KIRGIZİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Kırgızistan’a gönderiyoruz.
    Türkiye ile Kırgızistan arasındaki stratejik ortaklık seviyesindeki ilişkiler başta siyasi, ticari, kültür, sağlık gibi birçok alanda olmak üzere çok boyutlu sürdürülmektedir. Tarihsel ve kültürel bağlarımızın yakınlığından kaynaklanan Türkiye ile Kırgızistan iş potansiyelini henüz yeterince kullanamamaktayız. QuickShipper, express kargo hizmeti ile Türkiye’den Kırgızistan’a gönderilerinizi ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Kırgızistan express kargo hizmetimiz, gönderilerinizin alıcısına ulaşma sürelerinde olumlu fark yaratmaktadır. Türkiye’den Kırgızistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Kırgızistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Kırgızistan Kargo

1.1. Kırgızistan Uçak Kargo Hizmeti

    Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Kırgızistan kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Kırgızistan kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Kırgızistan’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

1.2. Kırgızistan Kargo Avantajları

•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Kırgızistan gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Kırgızistan Kargo

2. KIRGIZİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Kırgızistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Kırgızistan’a paketiniz veya koliniz 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Türkiye’den Kırgızistan’a ürün veya evrak göndermede en hızlı ve güvenilir taşıma yöntemi express kargo hizmetidir. Express kargo hizmeti ile sınır kapılarında bekleyerek kara yolu taşımacılığındaki gibi bir zaman kaybı olmaz. Ayrıca express kargo hizmeti ile deniz yolu taşımacılığındaki yavaş ve uzun teslimatlar gerçekleşmez. QuickShipper, Kırgızistan yurtdışı kargo hizmeti kapsamında güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız hızlı teslimat imkanının yanında ayrıca ekonomik gönderim imkânı da sunmaktadır.
    Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kırgızistan Kargo

3. KIRGIZİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Kırgızistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Kırgızistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Kırgızistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Kırgızistan’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Kırgızistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kırgızistan Kargo

3.2. Kırgızistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Kırgızistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Kırgızistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Kırgızistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Kırgızistan Kargo

3.4. Kırgızistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. KIRGIZİSTAN HAKKINDA

    Kırgızistan, Orta Asya’nın kuzeydoğusunda yer almaktadır. Ülke, Çin, Tacikistan, Özbekistan ve Kazakistan ile sınır komşusudur. Denize kıyısı bulunmayan ülkede karasal iklim hakimdir. Tahmini nüfusu 6,5 milyondur. Bişkek, Kırgızistan’ın başkentidir. Kırgızistan Somu, ülkenin resmi para birimidir.

4.1. Türkiye Kırgızistan İthalat-İhracat İlişkisi

    Kırgızistan 2020 yılında toplam 1,86 milyar dolarlık ihracat ve 3,38 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Rusya, Çin, Kazakistan, Türkiye ve Özbekistan ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Kırgızistan’a 417 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Kırgızistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; halı, ziynet eşyaları, tekstil mamulleri, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlarıdır. Türkiye 2020 yılında Kırgızistan’dan 91,15 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Kırgızistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; altın, pamuk, kuru baklagiller ve bakır alaşımlarıdır. İki ülke arasında 2020 yılında 510 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Kırgızistan Kargo

4.2. Kırgızistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Kırgızistan pazarında ticaret yapacak olan firmaların mutlaka yazılı sözleşmelerle işe başlamaları gerekmektedir. Ülkede kredi kartı ve çek kullanımı henüz yaygın değildir. Ülkede finans sektörü yeni yeni gelişmektedir.

4.3. Kırgızistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Kırgızistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Kırgızistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Kırgızistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Kırgızistan Kargo

5. KIRGIZİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Kırgızistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Kırgızistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Kırgızistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Kırgızistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kırgızistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Kırgızistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Kırgızistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Kırgızistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Kırgızistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Kırgızistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Kırgızistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al