Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. MALİ KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Mali’ye gönderiyoruz.
    Türkiye ile Mali arasındaki ilişkiler ileri seviyedir. İki ülke arasında düzenli olarak üst düzey ziyaretler gerçekleşmektedir. Günümüzde Mali ile Türkiye arasında pek çok antlaşma imzalanmıştır. Tüm firma ve bireylere yönelik Mali kargo hizmeti sunan firmamız, tercih ettiğiniz teslimat noktasına sorunsuz ve güvenilir şekilde ulaştırmaktadır. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Mali’ye gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’den Mali’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Mali’ye kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Mali Kargo

1.1. Mali Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, Mali kargo hizmeti ile Türkiye ile Mali arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler Mali kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır.

1.2. Mali Kargo Avantajları

•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    30 kilo üzeri Mali gönderilerinize özel fiyatlar
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Mali Kargo

2. MALİ KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Mali’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Mali’ye gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Mali express kargo gönderilerinizin taşınmasında görev alan QuickShipper, bir kargonun zamanında ve sorunsuz ulaşması gerektiği bilinciyle yıllardır hizmetinizdedir. QuickShipper, firmaların veya bireylerin Mali’ye göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Kargonuzu zamanında ve hızlı ulaştırmanın yanında, kargonuza zarar gelmeden ulaştırmak da bir taşıyıcı firmasından beklenen diğer bir önemli husustur. Gönderinizin türüne göre paketlenen Mali express kargolarınız, özenle transfer edilerek Mali’deki alıcısına teslim edilmektedir. Türkiye’deki bir noktadan, Mali’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile Mali’ye hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den Mali’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Mali Kargo

3. MALİ KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Mali’ye kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Mali’ye doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Mali’ye gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Mali Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Mali’ye kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Mali’yi seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Mali’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mali Kargo

3.2. Mali Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Mali’ye kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Mali’deki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Mali’ye 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Mali Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Mali Kargo

3.4. Mali Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. MALİ HAKKINDA

    Mali, Afrika kıtasının doğusunda yer almaktadır. Resmi adı Mali Cumhuriyetidir. Afrika’nın en büyük 7. ülkesidir. Başkenti Bamako’dur. Ülke başkent de dahil olmak üzere toplam 10 bölgeye ayrılmıştır. Bamako, yılda 1 milyondan fazla turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkenin tahmini nüfusu 20 milyondur. Mali’nin resmi dili Fransızcadır.

4.1. Türkiye Mali İthalat-İhracat İlişkisi

    Mali 2017 yılında toplam 1,90 milyar dolarlık ihracat ve 4,33 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Senegal, Çin, Fransa, Almanya, Afrika ve Fildişi Sahil Cumhuriyeti ile kurmuştur. Türkiye ile Mali arasındaki ekonomik ilişkilerimiz her geçen gün geliştirmektedir. İki ülke arasındaki ticaret hacmi 2003’te 5 milyon ABD doları iken 2019 yılı sonunda yaklaşık 57 milyon ABD dolara yükselmiştir. Mali ile ilişkilerimiz genel itibarıyla insani ve kalkınma yardımı faaliyeti alanındadır.

Mali Kargo

4.2. Mali Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Mali’de firmalar görüşmelere nadiren zamanında katılmaktadır. İş toplantılarına ve görüşmelerine ekip olarak katılırlar. Ticari süreçler çok yavaş ilerlemektedir. Ülkede yerel dillerin haricinde en yaygın dil ülkenin resmi dili olan Fransızcadır. İngilizce ülkede çok az kullanılmaktadır. Mali, Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır.

4.3. Mali’ye Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Mali’ye kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Mali arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Mali’nin ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Mali Kargo

5. MALİ KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Mali’ye kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Mali’ye kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Mali’deki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Mali’ye kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Mali’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Mali seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mali’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Mali kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Mali’ye kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Mali’ye en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Mali’ye en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Mali’ye ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Mali’ye gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al