Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. İSVEÇ KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den İsveç’e gönderiyoruz.
    İsveç, iç pazarının küçüklüğü nedeniyle çok erken dışa açılmak zorunda kalmıştır. Ülke dünyada en çok yatırım yapan ülkeler arasındadır. Türkiye’den İsveç’e ihracatta, Avrupa Birliği pazarına girişte yaşanan genel sorunların haricinde yapısal önemli bir sorun bulunmamaktadır. Türkiye, İsveç’e ihracat yapan ülkeler arasında rekabetçi bir konumdadır. İki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. İsveç ile Türkiye arasında gerçekleşen ekonomik ve ticari ilişkiler taşımacılık sektörüne olan ihtiyacı da arttırmıştır. QuickShipper, İsveç’e kargo gönderim hizmeti konusunda oldukça deneyimlidir. Türkiye’den İsveç’e göndereceğiniz kargolarınız ne olursa olsun ister firma ister bireysel olarak bizimle iletişime geçerek İsveç kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’den İsveç’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. 
    Türkiye’den İsveç’teki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. 
    İsveç’e kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

İsveç Kargo

1.1. İsveç Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin İsveç’e göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile İsveç’e gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı İsveç’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. İsveç’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan İsveç’teki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. İsveç Kargo Avantajları

•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri İsveç gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti

İsveç Kargo

2. İSVEÇ KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İsveç’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Express kargo, farklı nitelikteki kargoları alıcılarına en kolay yoldan ulaştıran ve sağladığı kolaylıklar dolayısıyla en fazla tercih edilen bir taşımacılık türüdür. QuickShipper, İsveç express kargo hizmeti ile gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber gönderilerinizi alıcısına güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmektedir. İsveç express kargo hizmetinin hem gönderici firmalara veya bireylere hem alıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Express kargo hizmetinin sağladığı en büyük avantajı hızdır. Taşıma süresinin kısa olması; ürünlerin zarar görmemesine ve bozulmamasına olanak sunmaktadır. Türkiye’den İsveç’e gönderilen kargolarınız ortalama 1-2 iş günü içerisinde İsveç’teki alıcısına teslim edilmektedir.
    Türkiye’den İsveç’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. 
    Türkiye’den İsveç’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İsveç Kargo

3. İSVEÇ KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den İsveç’e kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve İsveç’e doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak İsveç’e gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. İsveç Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den İsveç’e kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden İsveç’i seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den İsveç’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsveç Kargo

3.2. İsveç Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İsveç’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde İsveç’teki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden İsveç’e 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. İsveç Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

İsveç Kargo

3.4. İsveç Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. İSVEÇ HAKKINDA

    İsveç, Fransa ve İspanya’nın ardından Batı Avrupa’nın üçüncü büyük ülkesidir. 2020 yılı itibariyle 10 milyonu aşan nüfusa sahiptir. Orman ve maden gibi doğal kaynakların ekonomideki önemi fazladır. Ormancılık , Kuzey İsveç bölgesinde başlıca sanayi sektörüdür. İsveç’in büyük bir kısmı çam, ladin ve diğer ağaç türlerinden oluşan ormanlar ile kaplıdır. Eğitim konusunda dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. 6-16 yaş arası zorunlu eğitim bulunmaktadır.

4.1. Türkiye İsveç İthalat-İhracat İlişkisi

    İsveç 2019 yılında toplam 160,56 milyar dolarlık ihracat ve 158,95 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Hollanda, Norveç, ABD ve Danimarka ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında İsveç’e 1,4 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den İsveç’e ihraç edilen başlıca ürünler; otomobil, tekstil ürünleri, krom cevherleri ve buzdolabı ürünleridir. Türkiye 2019 yılında İsveç’ten 1,5 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. İsveç’ten Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; demir ve cevherleri, kaolin, inorganik madde, sıvanmış kağıtlar, demir/çelik hurdaları ve ilaç ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 3 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

İsveç Kargo

4.2. İsveç Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    İsveçli firmalar toplantı saatlerine uyulmasına özen gösterirler. Zaman konusu büyük önem taşımaktadır. İsveç halkının büyük bir kısmı İngilizce bilmektedir. Para birimi olarak İsveç Kronu kullanılmaktadır. İsveç oldukça gelişmiş ulaştırma altyapısına sahiptir. İsveçli tüketiciler ürünün kalitesine, tasarımına ve fiyatına çok dikkat etmektedir. İsveç, yazılım geliştirme, mikro elektronik ve kablosuz iletişim gibi alanlarda önde gelen ülkelerdendir.

4.3. İsveç’e Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den İsveç’e kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile İsveç arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. İsveç’in ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

İsveç Kargo

5. İSVEÇ KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den İsveç’e kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den İsveç’e kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde İsveç’teki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den İsveç’e kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den İsveç’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi İsveç seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsveç’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. İsveç kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    İsveç’e kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den İsveç’e en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den İsveç’e en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den İsveç’e ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. İsveç’e gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al