Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. İSVİÇRE KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den İsviçre’ye gönderiyoruz.
    Türkiye ile İsviçre arasında gerçekleşen ticaret hacmi istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Türkiye ülke sınırları içerisinde yaklaşık 800 kadar İsviçreli firma faaliyet göstermektedir. İsviçre’de yaklaşık 130 bin Türk vatandaşımız yaşamaktadır. İkili ticaretlerin arması İsviçre’ye kargo hizmetinin yakın zamanda daha da artacağını göstermektedir. QuickShipper, sunduğu İsviçre yurtdışı kargo hizmetiyle tüm bireylere, kurumlara ve kuruluşlara kargo transfer sürecinde kolaylıklar sağlamaktadır. Hızlı, güvenli ve avantajlı fiyatlar ile yurtdışı kargo gönderimi sağlamaktayız. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den İsviçre’ye gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’den İsviçre’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır.
    İsviçre’ye kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

İsviçre Kargo

1.1. İsviçre Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, İsviçre kargo hizmeti ile Türkiye ile İsviçre arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler İsviçre kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır.

1.2. İsviçre Kargo Avantajları

•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    30 kilo üzeri İsviçre gönderilerinize özel fiyatlar
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

İsviçre Kargo

2. İSVİÇRE KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İsviçre’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır.
    Hava yolu taşımacılık hizmeti, kara yolu ya da deniz yolu taşımacılık hizmetlerine kıyasla çok daha hızlı ve güvenli olduğundan günümüzde çoğu zaman tercih edilmektedir. Türkiye ile İsviçre arasında yurtdışı kargo göndermek isteyenlerin artan talebine İsviçre express kargo hizmeti, güvenilir ve sorunsuz kargo gönderimlerini gerçekleştirmek için günümüzde tercih edilmesi gereken en avantajlı hizmettir. Kargonuzu zamanında ve hızlı ulaştırmanın yanında, kargonuza zarar gelmeden ulaştırmak da bir taşıyıcı firmasından beklenen diğer bir önemli husustur. Türkiye’deki bir noktadan, İsviçre’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile İsviçre’ye hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İsviçre Kargo

3. İSVİÇRE KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve İsviçre’ye doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak İsviçre’ye gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. İsviçre Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden İsviçre’yi seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den İsviçre’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre Kargo

3.2. İsviçre Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde İsviçre’deki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden İsviçre’ye 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. İsviçre Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

İsviçre Kargo

3.4. İsviçre Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. İSVİÇRE HAKKINDA

    İsviçre Batı ve Orta Avrupa’da yer alan, denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Avrupa’daki en çok dağlık alana sahip olan ülkenin güney ve güney doğusunda Alp Dağları bulunmaktadır. İsviçre’nin doğal kaynakları arasında mineraller, su ve toprak yer almaktadır. Ülke ekonomisi, dünyanın en gelişmiş serbest piyasa ekonomileri arasında yer almaktadır. İsviçre’nin güncel nüfusu 8,6 milyonun üzerindedir. Ülkenin başkenti bulunmamaktadır Ancak İsviçre içerisindeki en büyük ve en çok nüfusa sahip şehir Zürih’tir. Ülkenin resmi para birimi, İsviçre Frangıdır. Ülkede aktif olarak kullanılan 4 resmi dil bulunmaktadır. En çok yaygın kullanılan dil, Almancadır.

4.1. Türkiye İsviçre İthalat-İhracat İlişkisi

    İsviçre 2020 yılında toplam 318,58 milyar dolarlık ihracat ve 290,40 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, İtalya, ABD, Çin ve Fransa ile kurmuştur. Türkiye 2018 yılında İsviçre’ye 1,7 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den İsviçre’ye ihraç edilen başlıca ürünler; altın, binek otomobil, kabuklu meyve, alüminyum sac ve ilaç ürünleridir. Türkiye 2018 yılında İsviçre’den 2,8 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. İsviçre’den Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; ilaç ürünleri, kol saatleri, elyaf, gümüş ve kimyasal maddelerdir. İki ülke arasında 2018 yılında 4,5 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

İsviçre Kargo

4.2. İsviçre Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    İsviçre pazarında dakik ve planlı olmak, en çok önem verilen konulardan biridir. Ülke vatandaşları çalışma saatlerine oldukça duyarlıdır. İş görüşmesi öncesi, görüşme amacına uygun olarak ayrıntılı planlama yapılmalıdır. Ülkede, ticari ilişkiler ancak otoriteye sahip üst düzey yöneticilerin onayı ile başlayabilmektedir.

4.3. İsviçre’ye Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den İsviçre’ye kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile İsviçre arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. İsviçre’nin ticari ve İsviçre mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

İsviçre Kargo

5. İSVİÇRE KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den İsviçre’ye kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde İsviçre’deki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den İsviçre’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi İsviçre seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsviçre’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. İsviçre kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    İsviçre’ye kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den İsviçre’ye en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den İsviçre’ye en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den İsviçre’ye ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. İsviçre’ye gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al