Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. SUDAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Sudan’a gönderiyoruz.
    Sudan ile Türkiye arasında birçok üst düzey toplantılar gerçekleşmiştir. İki ülke arasında sağlık, güvenlik, eğitim ve tarım olmak üzere pek çok alanda antlaşma imzalanmıştır. İmzalanan bu antlaşmalar ile iki ülke arasındaki taşımacılık sektörüne olan talepte artmıştır. Sudan express kargo hizmeti, Türkiye’nin her yerinden Sudan’daki bir noktaya gönderilerinizin taşınmasına imkân sunan bir hava yolu taşımacılığı hizmetidir. QuickShipper, Sudan express kargo hizmetini uzun yıllardır vermektedir. Sudan express kargo hizmeti ile kargolarınızın hasar görmesi engellenerek alıcısına teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Sudan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile   Euro’dan başlamaktadır.
    Sudan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Sudan Kargo

1.1. Sudan Uçak Kargo Hizmeti

    Sudan’a kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Sudan’a gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Sudan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Macaristan gönderilerinize özel fiyatlar

Sudan Kargo

2. SUDAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Sudan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile   Euro’dan başlamaktadır.
    Sudan express kargo hizmeti, ekonomik fiyat avantajı sunmasının yanında, müşterilerine kaliteli hizmet de vermektedir. Sudan’a ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti   Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Sudan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolarınızı alıcısına ulaştırmaktayız. Sudan express kargo hizmeti kapsamında, kırılmaya veya çarpmaya bağlı zarar görecek hassas gönderilerinizin hasar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Sudan express kargo hizmeti veren firmamız, kurumsal ve bireysel gönderileriniz için güvenli ve hızlı bir teslimat sunmaktadır.
    Türkiye’den Sudan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sudan Kargo

3. SUDAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Sudan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Sudan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Sudan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Sudan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Sudan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Sudan’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Sudan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile   Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sudan Kargo

3.2. Sudan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Sudan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Sudan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Sudan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Sudan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Sudan Kargo

3.4. Sudan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. SUDAN HAKKINDA

    Afrika’nın kuzeydoğusunda yer alan Sudan 41 milyon nüfusa sahiptir. Ülkenin büyük bir kısmı tarım ve tarıma dayalı sektörle ilgilenmektedir. Sudan önemli petrol rezervlerine sahiptir. Altın, demir cevheri, bakır, krom cevheri, kurşun gibi doğal kaynakları bulunmaktadır. Başkenti Hartum’dur. Sudan lirası ulusal para birimidir.

4.1. Türkiye Sudan İthalat-İhracat İlişkisi

    Sudan 2019 yılında toplam 3,61 milyar dolarlık ihracat ve 10,48 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Rusya, Suudi Arabistan ve Hindistan ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Sudan’a 375 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Sudan’a ihraç edilen başlıca ürünler; elektrikli makineler, demir-çelik, otomotiv yan sanayi ürünleri, kazanlar, makineler, plastik ürünleri ve kâğıt ürünleridir. Türkiye 2020 yılında Sudan’dan 105 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Sudan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; yağlı tohum ve meyveler, şeker ve şeker ürünleri, ham postlar ve plastik ürünleridir .İki ülke arasında 2020 yılında 480 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Sudan Kargo

4.2. Sudan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Sudan, Afrika’da ilişkimizin ve iş birliğimizin en iyi olduğu ülkedir. Sudan’da doğrudan yabancı yatırımlar çoğunlukla petrol sektörüne yönelmiştir. Sudanlı iş insanları için kartvizit alışverişi çok önemsenmez. Çoğu zaman randevu saatine uyulmaz. Geleneksel aile şirketlerinde hiyerarşi bulunmaktadır.

4.3. Sudan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Sudan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Sudan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Sudan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Sudan Kargo

5. SUDAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Sudan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Sudan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Sudan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Sudan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Sudan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Sudan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sudan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile   Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Sudan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Sudan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Sudan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Sudan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Sudan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Sudan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al